Neden Interpon?

Görünüm, dayanım, maliyet ve çevresel etkiler bir boyayı seçerken dikkate alınan temel kriterlerdir. Bizler, boyalarımızın her kategori için optimum seçim olduğuna inanmaktayız.

Eşsiz çözümler, dünya çapında hizmet ağı

Bizler, uluslar arası toz boya kullanıcıları için ideal çözüm ortağıyız. Neden mi? Çünkü eşsiz toz boya teknolojilerimiz ile dünya çapında müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Polyester polimerlerden, patentli toz boya teknolojilerimize kadar kurum içi uzmanlıklarımız size eşsiz bir çözüm sunacak şekilde ürünlerimizi geliştirebildiğimizin en büyük göstergesidir.

Ayrıca, değer katmaktayız. AkzoNobel’in toz boya teknolojileri ürün ve süreçlerinizi geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Dünya Toz Boya Grubu (Worldwide Powder Group-WWPG) ile desteklenen küresel yaklaşımımız ile tüm ürünlerimiz dünya üzerindeki her noktada aynı kalite ile hizmet vermektedir.

Bunların yanı sıra, küresel hizmet kalitemizden de bahsetmeliyiz. Müşterilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun toz boya faaliyet ağımıza ulaşabilmektedirler. Teknolojilerimizin merkezi yönetimi ile herhangi bir boyamızın birebir aynısını farklı bir ülkede üretebiliyor ve aynı kaliteyi sunabiliyoruz.

Bu sebeplerden dolayı orijinal ekipman üreticileri (Original Equipment Manufacturer-OEM), mimarlar, şartname yazarları, yükleniciler ve taşeronların dünya çapındaki uluslar arası projelerinde en büyük çözüm ortağıyız.

Çevreye Duyarlılık

Sürdürülebilirlik kavramının önem kazandığı günümüzde çevreye dost boyalarımız müşterilerimiz için biçilmiş kaftandır.

Eğer sizin de bizler gibi katı sürdürülebilirlik hedefleriniz var ise, lütfen Intepron Toz Boyaların gezegenimize nasıl yardımcı olabileceğine bir göz atın:

  • Uçucu Organik Bileşen (VOC) içermezler.
  • Yaş boyalar ile kıyaslandığında daha az atık üretirler.
  • Tanecik yönetim teknolojisi ile geleneksel toz boyalar ile kıyaslandığında çevreye daha az etki bırakırlar.

Ayrıca;

  • Yangın riskini en aza indirgerler.
  • Geri kazanım sistemi ile >%95 kullanım verimliliği sağlarlar.
  • Yeni, düşük sıcaklıkta kürlenen boyalar ile daha düşük fırın sıcaklıkları sayesinde daha az enerji kullanımı sağlarlar.

Çevreye olan duyarlılığımız ile gurur duymaktayız. “Every Color is Green” (Her Renk Yeşil) sloganımız da Interpon marka bilincinin altını çizmektedir. Burada tabii ki her rengimizin yeşil olduğundan bahsetmiyoruz, ürün yelpazemizde binlerce renk ve efekt seçeneğimiz mevcut. Ancak, çevresel olarak konuşuyorsak, her bir toz boyamız ‘yeşil’dir.

Ve bu dünyaya duyurulması gereken bir konudur.