Çevreye değer veren bir şirketiz. Kaliteli ürünler geliştirirken çevreye duyarlı olmaları için özen göstermekteyiz. Bu sebeple Interpon D mimari toz boyalarımız çevresel olarak sürdürülebilir ürünlerden oluşurken tüm temel mimari kalite standartlarını karşılamaktadır (AAMA, Qualicoat ve GSB). Ayrıca Interpon D serisi sahip olduğu SMaRT (Sürdürülebilir Malzeme Derecelendirme Teknolojisi) sertifikası aracılığı ile LEED Innovation in Design Credit’te yer edinebilmek için de kullanılabilmektedir. Toz boya üreticileri içersinde bir ilki gerçekleştirerek SMaRT’ın en yüksek seviyesi olarak kabul edilen platin statüsünde sertifikalandırılan bu ürünler, bu özelliği sayesinde LEED puanlama sistemine iki kat daha fazla katkıda bulunmaktadır.

Interpon D toz boyalar pek çok renk ve efekt alternatifi sunarken standart dayanımdan, hyper dayanıma kadar ihtiyaca uygun farklı performans seviyeleri sunmaktadır. Mimari toz boyalar ülke veya iklim fark etmeksizin dünyanın dört bir yanındaki binaları korumakta ve güzelleştirmektedir.

Mimarlardan uygulayıcılara tüm müşterilerimiz kalite beklemektedirler. Interpon D1000 Serisi dünyanın neresinde üretiliyor olursa olsun müşterilerimize birebir aynı standartları sunmaktadır. Ayrıca yerel şartlara uygun hale getirilmiş ve dünya çapındaki Interpon D Onaylı Uygulayıcılar tarafından uygulanması doğrultusunda proje garantisi sunmaktadır.

Sunmuş olduğu garantiler ve dünyanın en ünlü binalarındaki referanslarımız ile mimari toz boyalarımızın mükemmel performansı bir kez daha kanıtlanmaktadır.

Interpon D broşürünü indirin

Mimari için 4 adet serimiz mevcuttur

Interpon 610

Polyester Toz Boyalar

Interpon D1036

Standart Dayanımlı Mimari Toz Boyalar

Interpon D2525

Super Dayanımlı Mimari Toz Boyalar

Interpon D3000

Hyper Dayanımlı Mimari Toz Boyalar