AkzoNobel Toz Boya, Interpon F serisini sunar

Günümüz mobilyalarını tasarım ve fonksiyonun üstün kombinasyonu olarak tanımlayabiliriz. Bir yanda cesur ve gösterişli tasarımlar dikkat çekerken diğer yanda abartısız, sade ve aerodinamik dizaynlar piyasadaki yerini alıyor. Ürünler ihtişamlı olmanın yanı sıra, bugünün trendlerini yansıtmalı ve aynı zamanda uzun ömür garantisi de vermelidir.

AkzoNobel’in mobilya segmenti için özel olarak geliştirdiği toz boyalar estetik ve performansı bir arada sunarak hem iç hem dış mekan kullanımına hitap ediyor. Küresel ağımız, teknik donanımımız ve renk uzmanlığımız ile tasarım odaklı mobilya sektörüne en ideal şekilde hizmet vermekteyiz.

Mobilya endüstrisinin ihtiyaçlarını, hem küresel hem de yerel seviyelerde analiz yaparak belirlerken, günümüz ve geleceğin tasarımlarını nelerin doğurduğunu iyi bir şekilde gözlemleyebilmekteyiz. Bu gözlemler doğrultusunda, dünyaca ünlü AkzoNobel Estetik Merkezi ile birlikte hazırlanan özel ve çekici renklerden oluşan Interpon F serisini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Mobilya için 1 adet serimiz mevcuttur

Interpon 700

Epoksi Polyester Toz Boyalar