Bilgi Teknolojileri’nin hızlı hareket eden dünyası oldukça zorludur. Ürünler dayanıklı ve göz alıcı; yüzeyleri ise kusursuz olmalıdır. Yüksek standartları olan bu segment için alanının en iyi boyaları tercih edilmektedir. Bizler de boya, renk ve dayanım konusundaki uzmanlıklarımızı bir araya getirerek oluşturduğumuz Interpon IT serisini müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Self-Servis Teknolojileri ve Telekomünikasyon endüstrileri için ideal, çevreye duyarlı toz boyalarımız hem iç hem dış mekan uygulamalarında kullanılabilmektedir. Düzgün yüzeyli, çizilme direnci yüksek, ileri teknoloji boyalarımız dizüstü ve kişisel bilgisayarlardan sunuculara, yazıcılardan telefonlara, havalimanı kiosklarına, süpermarket kasalarına ve ATM’lere kadar pek çok üründe kullanılmaktadır.

Interpon IT serimizin teknolojisi düşük ısıda kürlenen termoset polimerik hammaddelere dayanmaktadır. Bu ürünler metal ve metal alaşımı yüzeylerde kullanılabilmektedirler.

Müşterilerimiz arasında dünya devi Bilgi Teknolojileri firmaları yer almaktadır. IBM, Dell, Hewlett Packard, Acer, Ericsson ve Nokia bunlardan sadece birkaçıdır.

Bilgi Teknolojileri broşürümüzü indirin