TİM

CNH tarım ve iş makinaları endüstrisinde dünya lideri olan bir firmadır. CNH müşterilerine tarım (Case IH; New Holland Ag; ve Steyr) ve inşaat (Case Construction Equipment; New Holland Construction; ve Kobelco) alanında altı farklı marka ile hizmet vermektedir. Müşterilerine Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya’da bulunan 40 üretim tesisi küresel çözümler sunmaktadır.

Küresel tedarik gücümüz, dünya çapındaki teknik uzmanlığımız ve yerel hizmetlerimiz ile birleştiği zaman Interpon ACE müşterimiz için ideal bir çözüm olmuştur. Emniyet ve korumayı baz alan TİM segmenti için geliştirilmiş yüksek ısı dayanımlı toz boya serisi Interpon ACE High temperature ürünleri sektörün zorlu şartnamelerini karşılayabilmektedir.

Benzin ve mazot gibi yakıtlarla çalışan tarım ve iş makinelerinde çok yüksek sıcaklıklarda ulaşan egzoz sistemleri bulunmaktadır. Geleneksel toz boyalar 400°F’a kadar dayanım sağlayabilmekte, daha yüksek sıcaklıklarda bozunma, çatlama, delaminasyon veya renkte ciddi oranda değişim gibi problemler ile karşılaşılabilmektedir.

Interpon ACE High Temperature serisindeki ürünler 500°F (260°C)’den 950°F (510°C)’ye kadar dayanım sağlamaktadır. Interpon ACE HT ürünleri bu sıcaklık değerleri arasında üstün yapışma ve film özellikleri; korozyon, dış ortam ve termal şok dayanımı sağlamaktadır.

Boyanan Parçalar: Egzoz sistem ve aksesuarları (ısı kalkanları, kelepçe, tel ve borular)

Ürün: Interpon ACE 600HT

Renk: Siyah