Otomotiv

Otomotiv toz boyalarında pazar lideri olan AkzoNobel, sektöre en gelişmiş teknolojileri sunmaktadır. Alüminyum jant endüstrisi ağır şartnameler içermektedir. OEM’ler (Orjinal Ekipman Üreticileri) ve kilit müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz işbirliklerimiz sayesinde Interpon ürün portföyü pazarının en iyisi durumundadır. Rohm&Haas’ın uzmanlığı ve AkzoNobel’in tecrübesi, dünya çapındaki jant üreticileri için özel olarak geliştirilmiş Interpon A4000 serisini ortaya çıkarmıştır.

En çok bilinen ürünlerimizden bir tanesi mat veya parlak olarak formüle edilebilen Interpon gri astardır. Ancak beyaz ve siyah veya PVD için özel geliştirilmiş fonksiyonel sistemlerde olduğu gibi pek çok özel üretim astarımız da mevcuttur. Yüksek film kalınlıklarında bile sergilediği gaz çıkış performansı, mükemmel yayılım ve en iyi ara kat yapışması sağlayan ürünleri ile AkzoNobel dünya çapındaki lider jant üreticilerine hizmet vermektedir.

Ultra parlak, cilali ve elmas kesim jant modelleri arttıkça, OEM tasarımcıları da kristal berraklığında vernik arayışı içine girmişlerdir. Müşterilerimize en iyi çözümü ise Intepron A4000 serisinin bir parçası olan Interpon GMA akrilik toz vernikler sunmaktadır. Şuan piyasadaki en parlak verniği sunan serimiz, OEM ve jant üreticileri tarafından alanının en iyisi olarak değerlendirilmekte ve bu da dünya çapında pek çok global OEM onayına sahip olmamızı sağlamaktadır.

Projede kullanılan seri(ler)

Interpon A4000

Otomotiv Jant Boyaları