Yasal Uyarı

Bu internet sitesi Akzo Nobel Boya San. ve Tic. A.Ş. (AKZONOBEL)’ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve sitede mevcut tüm içerik yasal mevzuat hükümleri ve uluslar arası anlaşmalar ile korunmaktadır.

AKZONOBEL internet sayfalarına erişmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş olmaktasınız:

Burada mevcut olan bilgiler, kod ve yazılım da dahil olmak üzere AKZONOBEL’ den önceden yazılı izin alınmadan; kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez. Ancak telif hakları ve diğer mülkiyet hakları olduğu gibi bırakılmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan amaçları için siteden malzeme indirilebilir. Bilgiler, yayımlandığı zaman itibariyle geçerlidir. Ancak tüm bilgiler gereken durumlarda gözden geçirilip, revize edilecektir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizyonu veya düzeltilmesi veya siteden çıkarılması ile ilgili olarak www.interpon.com.tr (interpon.com.tr) önceden haber vermeksizin tüm yetkileri tek yanlı olarak kullanım yetkisi yasa ve KHK ile korunmaktadır.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek her türlü cezai, hukuki takibata neden olacaktır. Sitenin içeriği Türk Ceza Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve tüm ulusal ve uluslararası yasal mevzuat koruması altındadır.

AKZONOBEL interpon.com.tr sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp ve zararlardan sorumlu tutulamaz. Üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar kullanıcının interpon.com.tr web sitesinden çıkmasına yol açacaktır. Bağlantılı web siteler AKZONOBEL’in kontrolü altında değildir. AKZONOBEL, bağlantılı web sitelerinin içeriğinden ya da bu sitelerdeki bağlantılardan sorumlu değildir.  AKZONOBEL bu bağlantıları yalnızca bir kolaylık olarak sağlamaktadır.

Sitede yer alan bilgiler, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca “icap” olarak kabul edilemez olup, interpon.com.tr’yi bağlayıcı bir yönü bulunmamaktadır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vs.) telif hakkı AKZONOBEL’e aittir. AKZONOBEL’in yazılı izni olmadan kullanılamaz. AKZONOBEL ve bu sitede belirtilen ürünlere ilişkin markalar tescilli olup, bu markaların kullanıcılar tarafından izinsiz kullanılmasından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı her türlü zarar için AKZONOBEL’ in Yasal hükümler çerçevesinde tüm başvuru hakları saklıdır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe yasal Uyarı Metni esas alınacak olup, İzmir mahkemeleri ve İzmir İcra Daireleri yetkilidir. Her türlü hukuki işlemler İzmir-Türkiye’den yürütülecektir.